Knjiški moljac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kerstin Gier

Ići dole

Kerstin Gier Empty Kerstin Gier

Počalji od Knjiški moljac Ned Maj 28, 2017 12:07 pm

Stephan me gledao otvorenih usta. Ali čak i kad je gledao tako glupo kao sada, bio je ipak najzgodniji muškarac na svijetu. Svijetle, kratko ošišane kovrčave kose i blago potamnjele kože izgledao je kao dvojnik Brada Pitta. A tu je bilo i ono nešto u njegovu pogledu i svakom njegovu pokretu što ga je činilo jednostavno neodoljivim. Nije bilo djevojke u okolici koja se nije zapalila za njega. A tek djevojke na fakultetu! Mogao je imati koju je htio. (A koliko znam, nije odbio puno ponuda. Ali to je bilo prije nego što je upoznao mene.) Ja sam se gotovo svaki dan čudila i bila zahvalna što se oženio baš mnome. Malom, običnom Olivijom koja nije znala držati u redu ni vlastiti ormar za odjeću. U životu nisam ništa toliko željela kao toga muškarca. Savjet moje pomajke - “Iz lijepog tanjura se ne jede” - zanemarila sam bez razmišljanja.

Kerstin Gier 614410

Kerstin Gier - Nemoralna ponuda.pdf
https://www.4shared.com/office/EOLfF_kWca/Kerstin_Gier_-_Nemoralna_ponud.html
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Kerstin Gier Empty Re: Kerstin Gier

Počalji od Knjiški moljac Ned Maj 28, 2017 12:08 pm

Zamislite što bi se dogodilo kad bi vaša obitelj, prijatelji i poznanici znali što uistinu mislite o njima? Upravo se to dogodilo mladoj spisateljici ljubavnih romana Gerri Thaler. Usamljena, bez dečka i upravo otpuštena s posla odlučuje zauvijek napustiti ljude oko sebe i piše oproštajna pisma svima koje poznaje i ne okoliša s istinom.
Igrom slučaja, Gerri će morati ostati gdje je a pisma će stići na odredišta i tako njezin život iz dana u dan činiti sve napetijim i zapetljanijim. Nije jednostavno izaći na kraj s ljudima oko vas kad znaju što mislite o njima a upravo je takvih situacija prepun ovaj duhovit i zabavan roman.

Kerstin Gier 392610

Kerstin Gier - Svako resenje ima svoj problem.pdf
https://www.4shared.com/office/fyAq2N91ca/Kerstin_Gier_-_Svako_resenje_i.html
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Kerstin Gier Empty Re: Kerstin Gier

Počalji od Knjiški moljac Ned Maj 28, 2017 12:10 pm

Elisabeth je u sedmom nebu. No, što se više bliži planirano vjenčanje iz snova, to je veća dvojba je li Alex doista onaj pravi. Dok on radi u drugom gradu kao arhitekt, ona mora sama izlaziti na kraj s pripremama za vjenčanje, s njegovim roditeljima i s različitim testovima trudnoće. Potporu joj daju samo prijateljica Hanna, koja i sama ima problema s dečkom, sestrična Susanna, koja joj daje ultimativne savjete o štednji, te uvrnuta Kassandra. Tek kad Elisabeth vidi vlastitim očima da je Alex, osim gradilištem, zaokupljen i plavokosom praktikanticom, odlučuje unijeti promjene u pripreme za vjenčanje iz snova. .

Kerstin Gier Nevjes10

Kerstin Gier - Nevesta je, nazalost, rekla ne.pdf
------------------
https://www.4shared.com/office/vBwoNlnYei/Kerstin_Gier_-_Nevesta_je_naza.html
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Kerstin Gier Empty Re: Kerstin Gier

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu