Knjiški moljac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džodžo Mojes

Ići dole

Džodžo Mojes   Empty Džodžo Mojes

Počalji od Knjiški moljac Pet Maj 26, 2017 2:30 pm

Džodžo Mojes   Dzodzo10

DŽODŽO MOJES rođena je 1969. godine u Londonu. Nakon završenih studija 1992. godine, radila je kao novinar u nekoliko dnevnih i nedeljnih listova. Od 2002. bavi se samo pisanjem, i povremeno objavljuje kolumne u Dejli telegrafu. Udata je, ima troje dece i živi na farmi u Eseksu. Do sada je objavila više od 10 knjiga.
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Džodžo Mojes   Empty Re: Džodžo Mojes

Počalji od Knjiški moljac Pet Maj 26, 2017 2:32 pm

Godine 1960. Jennifer se budi u bolnici nakon prometne nesreće. Ničega se ne sjeća, ni supruga, prijatelja, ni tko je bila. A zatim, kada se vrati kući, otkriva skriveno pismo i počinje se prisjećati ljubavnika zbog kojega je bila spremna sve staviti na kocku... Mnogo godina kasnije novinarka Ellie pregledava arhiv novina za koje radi i pronalazi pismo iz 1960. u kojem neki muškarac moli svoju ljubavnicu da napusti supruga. Novinarka biva uvučena u ljubavni odnos iz prošlost.

Džodžo Mojes   M_862410

Jojo Moyes - Poslednje pismo tvog ljubavnika.pdf
https://www.4shared.com/office/RpG-0WMfei/Jojo_Moyes_-_Poslednje_pismo_t.html
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Džodžo Mojes   Empty Re: Džodžo Mojes

Počalji od Knjiški moljac Pet Maj 26, 2017 2:33 pm

Urnebesna porodica. Provokativni stranac. Neodoljiva ljubavna priča.
Kada je suprug iznenada napusti, Džes kao samohrana majka ostaje da brine o dvoje dece. Iako daje sve od sebe da zadrži posao i održi porodicu na okupu, bez dovoljno pomoći, ljubavi i podrške oseća da joj život lagano izmiče iz ruku. Vreme je da nešto preduzme.
U njen život dolazi Ed Nikols, čovek koji odlično zna šta je usamljenost. Ipak, i pored svojih problema, možda prvi put u životu, on želi nekome nesebično da pomogne.
Romantična priča o ženi koju će jedan muškarac istinski iznenaditi. Dve izgubljene duše srešće se u neobičnim okolnostima. Da li vitez na belom konju zaista postoji?

Džodžo Mojes   Snovi-10

Jojo Moyes - Snovi u plavom.pdf
https://www.4shared.com/office/1tc6-Kfica/Jojo_Moyes_-_Snovi_u_plavom.html
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Džodžo Mojes   Empty Re: Džodžo Mojes

Počalji od Knjiški moljac Pet Maj 26, 2017 2:35 pm

Romantičan, zabavan, inspirativan i dirljiv roman Tu sam pred tobom autorice Jojo Moyes priča priču o dvoje ljudi koji upadaju jedno drugome u život i zauvijek u njemu i ostaju. U prva tri mjeseca samo u Velikoj Britaniji prodan je u više od 150.000 primjeraka.
„Lou Clark zna mnogo toga. Zna koliko je koraka od autobusne postaje do njezine kuće. Zna da voli raditi u čajani Prhko pecivo i zna da možda ne voli svog dečka Patricka. Ali ono što Lou ne zna jest da će izgubiti posao, kao ni to da joj neznanje čuva zdrav razum.
Will Traynor zna da mu je prometna nesreća oduzela želju za životom. Zna da je trenutačno sve oko njega skučeno i neveselo, a zna i točno kako tome stati na kraj. Ono što Will ne zna jest da će u njegov život banuti Lou u vrtlogu boja. I nijedno od njih ne zna da će se međusobno zauvijek izmijeniti.“

Džodžo Mojes   Tu_sam10


Jojo Moyes - Tu sam pred tobom.pdf
https://www.4shared.com/office/RmGrvC79ca/Jojo_Moyes_-_Tu_sam_pred_tobom.html
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Džodžo Mojes   Empty Re: Džodžo Mojes

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu