Knjiški moljac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Branko Milenković

Ići dole

Branko Milenković Empty Branko Milenković

Počalji od Knjiški moljac Čet Maj 18, 2017 1:49 pm

Ovo je istinita priča Beograđanke koja je četiri godine provela u jednom arapskom haremu u Dubaiju. Posle dramatičnog raspleta događaja i kraćeg boravka u Turskoj, u Beograd se vratila krajem 1995. Sada živi na Novom Beogradu.

"Jedna devojka mi je prišla, pomilovala me po grudima i upitala da li mi je ovo prvi put da idem kod Gospodara. Klimnula sam glavom. Ne plaši se, kazala je ona, nas dve imamo iskustva. Posle pola sata, možda ceo sat, nisam imala osećaj za vreme, u sobi se čulo nešto kao muzički instrument. Trajalo je to nekoliko sekundi, devojke su izašle iz bazena. Došlo je vreme da upoznam Gospodara.
Zatvorila sam oči, pokušavajuči da ne mislim ni na šta što me okružuje, ali nisam uspevala. Onda sam osetila na sebi još jedan par ruku. Bio je to čovek četrdesetih godina, koji je sve vreme druženja ćutao, povremeno se smejao i nazdravljao. Njih dvojica su me odvela do dvoseda, nasuprot onome gde su bili Turčin i devojka iz Mađarske. Skinuli su mi majicu i grudnjak...Onaj drugi što je došao najpre mi je ljubio grudi, a onda postajuči sve grublji, valjda u pokušajima da me uzbudi, gotovo mi nanosio bol. Za to vreme zadovoljavala sam rukom Ukrajinca, a kada je onaj drugi učesnik u svemu tome konačno ostavio moje grudi i zatražio da ga oralno zadovoljavam, ja sam odbila. Usledio je strahoviti šamar od kojeg mi je glava odletela na drugu stranu. Posle toga i drugi. Zujalo mi je u ušima i od tog trenutka ispnjavala sam svaku njihovu želju. neke su predstavljale prljavštinu i pravu perverziju, ali nisam imala izlaz. Verujem da bi se desilo i ono poslednje, bez obzira na Ismara upozorenje, da se odnekud nije pojavila ona Turkinja sa svoga posla, a trenutno slobodna, odvela grubijana u stranu."


Objavljena je kao istinita priča, a čak i da nije istinita, pisac je učinio fenomenalan posao time što je uspeo da svoje čitatelje uveri u postojanost događaja i osoba koje prolaze kroz roman. Skoro da i ne postoje sumnjivi detalji ili naročite doze uveravanja u nesto što je nemoguće. Čak štaviše, vrlo je moguće da se zaista dogodi sve ono što se dešavalo devojci s Novog Beograda. Surovo napisana, necenzurisana i istinita, ova knjiga je jedinstven prikaz "tamne, skrivene strane" jednog naroda, i jedne kulture.
Nakon što je objavljena, knjiga je dobila masu pozitivnih kritika od ljudi na koje je ostavila izuzetan utisak, pa čak i neki kojima je u potpunosti promenila život. Naravno, bila je i dosta osuđivana od strane ljudi koji smatraju da je pomalo nerealno da 'jedna devojka padne na tu priču i poveruje u takvu ponudu', ali ponekad se zaista treba staviti u tuđu kožu i dobro se zamisliti. Ovakva priča je mogla biti priča bilo koje devojke, bez obzira na izgled i godine. Zbog toga je, lično, smatram veoma poučnom, jer je, koliko ispovest, toliko i ogroman izvor informacija koje su iz dana u dan, nažalost, sve potrebnije.

Branko Milenković Delfi125

Branko Milenkovic - Ispovest iz harema.pdf
https://www.4shared.com/office/rsEcivwlca/Branko_Milenkovic_-_Ispovest_i.html
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu