Knjiški moljac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amy Harmon

Ići dole

Amy Harmon Empty Amy Harmon

Počalji od Knjiški moljac Uto Apr 25, 2017 6:05 pm

Amy Harmon najprodavanija je autorica prema New York Timesu, a napisala je romane A Different Blue, Making Faces i serijal Purgatory. Amy je motivacijska govornica, učiteljica, mama koja svoju djecu poučava kod kuće te članica zbora koji je osvojio Grammy, Saints Unified Voices
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Amy Harmon Empty Re: Amy Harmon

Počalji od Knjiški moljac Uto Apr 25, 2017 6:08 pm

Roman Mojsijev zakon je knjiga o boli i obećanju, o tuzi i iscjeljenju, o životu i smrti. Priča o prije i poslije, o novim počecima i nepostojećim završecima. Prije svega, radi se o ljubavnoj priči, autorice Amy Harmon koja je najprodavanija prema New York Timesu, a napisala je romane A Different Blue, Making Faces i serijal Purgatory.

Amy Harmon Mojsij11

https://www.4shared.com/office/KJbQN8zfca/Amy_Harmon_-_Mojsijev_zakon.html
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Amy Harmon Empty Re: Amy Harmon

Počalji od Knjiški moljac Sre Apr 26, 2017 11:19 am

Svoju sam prvu borbu dobio kada sam imao jedanaest. Borba je nešto najčišće, najistinitije, najosnovnije što postoji. Neki ljudi nebesa opisuju kao more beskrajne bjeline. No za mene, nebesa su bila nešto drugo. Zvučala su poput zvona na početku runde, imala su okus adrenalina, pekla su poput znoja u mojim očima i vatre u mojem trbuhu. Izgledala su poput nejasnog obrisa vrišteće publike i protivnika koji želi moju krv.
Za mene, nebesa su bila oktagon. Sve dok nisam upoznao Millie, i nebesa su postala nešto drukčije. Ja sam postao nešto drukčije. Znao sam da je volim dok sam je gledao kako savršeno mirno stoji usred krcate prostorije gdje su se ljudi gomilali i prolazeći nagurivali pored nje; njezino je ravno plesačko držanje bilo nepopustljivo, brada visoko podignuta, a ruke opuštene uz tijelo. Činilo se da je nitko ne zapaža, osim onih nekoliko koji su se progurali pored nje, dobacujući razdražene poglede njezinom nesmiješećem licu. Kada su shvatili da nije normalna, požurili su dalje. Zašto je tomu bilo tako da je nitko nije vidio, pa ipak, bila je ono prvo što sam ja vidio? Ako su nebesa oktagon, onda je ona moj anđeo u njegovom središtu, djevojka s moći da me obori i ponovno podigne. Djevojka za koju sam se želio boriti, djevojka koju sam želio osvojiti. Djevojka koja me naučila da najveći heroji ponekad ostaju neopjevanima i da su najvažnije bitke one za koje mislimo da ih ne možemo osvojiti.

Amy Harmon C2378410

https://www.4shared.com/office/NKRIQciMei/Davidova_pjesma_-_Amy_Harmon.html
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Amy Harmon Empty Re: Amy Harmon

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu