Knjiški moljac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ema Mar

Ići dole

Ema Mar        Empty Ema Mar

Počalji od Knjiški moljac Uto Maj 23, 2017 12:04 pm

Ema Mar je francuska autorka. Ima dvadeset godina. Ili trideset. Možda čak i četrdeset. Koliko već to ona želi. I svoj život voli da izmišlja, jer najvažnije joj je kako se fikcija (ono što piše) upliće u stvarnost (koju doživljava). Potpuno je otvorena i strastvena dok piše i unosi mnogo mašte u svakodnevicu. Nada se da će njene knjige osvojiti čitaoce svojom senzualnošću.
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ema Mar        Empty Re: Ema Mar

Počalji od Knjiški moljac Uto Maj 23, 2017 12:06 pm

„Knjiga prepuna seksualne napetosti i misterije.“ Kirkus Reviews

Uđi u moju sobu. Pronađi me. Otkrij me.
Anabel, za prijatelje El, je ambiciozna devojka u dvadesetim godinama, koja danju studira, a noću se bavi poslovnom pratnjom.
Na jednom poslovnom zadatku upoznaje Davida Barlea, neverovatno privlačnog novinskog magnata od četrdesetak godina, i zaljubljuje se u njega. Privlačnost je obostrana i on je uskoro zaprosi. Ali David nema pojma čime se El noću bavi. Njoj to savršeno odgovara: zaklela se da će prestati da radi kao poslovna pratnja čim obavi zadatak koji će joj omogućiti da Davidu kupi svadbeni poklon... To će biti poslednja laž pre nego što započne novi život.
Identitet njenog poslednjeg klijenta ugroziće, međutim, njenu budućnost. Postoji samo jedno rešenje kojim će spasiti brak: da prihvati senzualnu igru tog muškarca i povinuje se njegovim zapovestima...
Zabavan, senzualan, smeo, razotkrivajući roman, koji će vas uzbuditi, zaintrigirati i iznenaditi svojim originalnim, zavodljivim spisateljskim glasom.

Ema Mar        Hotel_10

Emma Mars - Hotel - Soba 1.pdf
https://www.4shared.com/office/H8r8UWteca/Emma_Mars_-_Hotel_-_Soba_1.html
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu