Knjiški moljac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pola Hokins

Ići dole

Pola Hokins   Empty Pola Hokins

Počalji od Knjiški moljac Sub Jun 10, 2017 12:20 pm


Pola Hokins   Pola-h10

POLA HOKINS rođena je i odrasla u Zimbabveu. U Londonu živi od 1989. godine. Obrazovala se u Parizu, Briselu i Oksfordu i studirala uporedo političke nauke, ekonomiju i filozofiju. Pre nego što je počela da piše, petnaest godina se bavila novinarstvom i istraživanjem najrazličitijih tema iz oblasti ekonomije, umetnosti, nauke. Devojka iz voza je njen prvi roman koji će uskoro zaživeti i na filmskom platnu.
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Pola Hokins   Empty Re: Pola Hokins

Počalji od Knjiški moljac Sub Jun 10, 2017 12:21 pm

Opsesivna ljubav. Ledena dvoličnost. Pritajeno zlo. Život iz snova pretvoren u ružnu stvarnost.
Eto vidiš. Vidiš šta si me naterala da uradim.
Svakog dana Rejčel putuje istim vozom i prolazi pored kuće u kojoj je nekada živela, priseća se života koji je nepovratno izgubila. U mnoštvu ušuškanih prigradskih domova, pogled joj iznova luta do jednog u kom živi srećan bračni par ‒ dvoje mladih, lepih i naizgled srećno zaljubljenih supružnika. Međutim, stvarnost je daleko od te idilične slike, a Rejčel će ubrzo saznati šta se krije iza zatvorenih vrata savršenog doma.
Kada se u mirnom naselju dogodi zločin, Rejčel će shvatiti da je uključena u njega više nego što je i sama svesna. Rešena da otkrije istinu, moraće da se suoči sa sopstvenim demonima. Dok se gorke uspomene i duhovi prošlosti vešto prikradaju i odvlače je sve dublje u svet obmana, istina je mnogo bliže nego što iko može da zamisli...
U vozovima su poznata lica. Prepoznajem ih i oni verovatno prepoznaju mene. Ne znam mogu li da prozru ono što zaista jesam.

Pola Hokins   Devojk14

https://www.4shared.com/office/46TplBkQca/Paula_Hawkins_-_Devojka_iz_voz.html
------------------------------------------------------------------------------
Paula Hawkins - Devojka iz voza.pdf
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu