Knjiški moljac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nedžma

Ići dole

Nedžma           Empty Nedžma

Počalji od Knjiški moljac Čet Jun 08, 2017 11:00 am

Nedžma je pseudonim nepoznate autorke koja živi u jednoj od zemalja Magreba.
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nedžma           Empty Re: Nedžma

Počalji od Knjiški moljac Čet Jun 08, 2017 11:02 am

Evo jednog izuzetnog svedočenja: Arapkinja Nedžma usudila se da prekrši seksualni tabu i zakon tišine da bi ispričala svoju priču - o susretu s jednim strastvenim, prefinjenim muškarcem, koji joj je otkrio šta znači bezgranična ljubav, vatrena i duboko senzualna. Ova ispovest - lepa, uznemirujuća i ponekad sirova - predstavlja veliki događaj: prvi put se jedna muslimanka slobodno izražava o svom intimnom životu. Zbog toga je ova knjiga takođe svojevrstan politički čin, kojim arapske žene ponovo osvajaju pravo glasa o sopstvenoj seksualnosti. Ona je remek-delo erotske literature, izjava ljubavi i besa.

Nedžma           Badem-10

Nedzma - Badem.pdf
https://www.4shared.com/office/gzszS8Ccei/Nedzma_-_Badem.html
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nedžma           Empty Re: Nedžma

Počalji od Knjiški moljac Čet Jun 08, 2017 11:03 am

U ovome životu jednima je dato da nauče lepo ponašanje, a drugima da uzdižu duh i veru. Ja nemah tu privilegiju da dobijem jednu ili drugu vrstu obrazovanja, već samo znanje o uživanju, koje mi je bog dodelio, a da pri tom nisam naučila ni da čitam ni da pišem. Ostaje mi, dakle, da učinim još poneko dobro delo pre nego što umrem: da posvetim neku mladu devojku u tajne ljubavi. I to, naravno, u najvećoj tajnosti. Ova zemlja je odavno donela odluku da svojim žiteljima zabrani seks i da se zaogrne velom lažne vrline. Ako utvrde ko sam, svakako će me obesiti.

Nedžma           Putanj10


Nedžma - Putanja cula.pdf
https://www.4shared.com/office/boTcxthTei/Nedma_-_Putanja_ula.html
Knjiški moljac
Knjiški moljac
Admin

Broj poruka : 4825
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nedžma           Empty Re: Nedžma

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu